אירועים בפלייפארק - חוגגים אחרת

מחפשים מקום למסיבת ברית או בריתה אבל הכיוון של ארוחת צהריים ומוסיקת רקע נשמע לכם קצת מיושן?
אתם כנראה צודקים😊. מצד אחד המשפחה לוחצת ומחכה להזמנה לברית ולכם לא ממש בא להיות כמו כולם

אז למה לא לשלב בין השניים?

מסיבה קצת אחרת לאירועי ברית ובריתה ואפילו חתונה לזוגות יצירתיים במיוחד, הם לגמרי המומחיות שלנו לאירועים במתחם הפלייפארק. החברים והמשפחה שכבר מוקפים בכמה זאטוטים שלא ממש מוצאים את עצמם באירועים הסטנדרטיים, כנראה לא ירצו ללכת הביתה אם תבחרו לקיים את מסיבת הברית ב-Play park. "קבוצת חלומות בע"מ" כאן בשביל להרכיב עבורכם את כל חתיכות הפאזל הזה לחגיגה קצת אחרת ממה שהכרתם, ולהפוך את האירוע מאירוע מיושן וצפוי, לאירוע שכולם ידברו עליו והכי חשוב-הכל באווירת kid's friendly.

מה תרצו לאכול?

במסגרת האירועים השונים במתחם, תוכלו לבנות לעצמכם ולאורחים את התפריט הכי נכון ומדויק לאירוע שלכם. ה-Play park פועל בשיתוף פעולה מלא עם רשימת מסעדות ארוכה, וכמובן עם יריד האוכל המפורסם של האושילנד. שיתוף הפעולה הזה מאפשר לנו להציע לכם אינסוף אפשרויות קולינריות לאירוע שלכם: פינגר-פוד, תפריט חלבי או בשרי, מגשי פירות רעננים לאירועי קיץ או תפריט כשר.

צעד אחד ואתם ב-Solo club

הסולו קלאב, חלל המסיבות והאירועים שלנו הוא חלק בלתי נפרד מהאפשרויות שאנו מציעים ללקוחות שלנו ליצירת האירוע הבא שלהם. רחבת כניסה מרשימה ופוטוגנית לקבל בה את האורחים שלכם, עמדת די ג'יי ובעצם כל מה שצריך כדי לתכנן לכם אירוע שעולה על כל דמיון.

לאירוע מהחלומות כתבו לנו