את כיתה א' מתחילים ב-Play park

עלייה לכיתה א' זה ללא ספק עניין מרגש ומיוחד עבור הילדים וההורים שאת היום הזה כנראה יזכרו לכל החיים. רגע לפני שילדי העובדים נכנסים לשנת הלימודים, אנו מזמינים אתכם להפוך את אירוע העלייה לכיתה א' לעוד חלק בלתי נשכח מהתקופה המרגשת הזו.

קייטנות לילדי העובדים

החופש הגדול מעסיק את ההורים בארגון שלכם הרבה לפני שהוא בכלל מתחיל, אנו מזמינים אתכם להעניק לעובדי הארגון שלכם מענה איכותי ומשתלם עם אחת מקייטנות החגים והחופש הגדול שלנו ועם מגוון פעילויות ותכנים כגון: מופעי ילדים, פעילויות יצירה, אוכל טעים ובעיקר הרבה כיף.

אירוע בני ובנות מצווה

מתחם הפלייפארק מציע לארגונים להפוך את אירוע בני ובנות המצווה של ילדי העובדים לחוויה אחרת המשלבת את האירוע האהוב והמוכר עם הרבה מאוד  fun. בין שאר האירועים שאנו מקיימים במתחם, גם טקס בני ובנות מצווה המסורתי שכולנו מכירים עוד מימי הילדות שלנו אשר עושה צעד אחד קדימה מטקס מיושן לאירוע שכולו כייף וחוויה לילדים. במתחם ה- Solo club כל אירוע בני ובנות מצווה הופך להיות חגיגה מטורפת של מוסיקה, ריקודים, פעילות מטורפת במתחם הגיימינג והסייבר וכמובן אוכל מעולה בדיוק לפי הטעם שלכם!

אירועי חברה

הפקת אירועים ומסיבות לארגונים וחברות זה בהחלט הקטע שלנו, מתחם ה-Play park וה-  Solo club הצמוד מאפשר לנו לתכנן ולהפיק עבור מנהלות הרווחה וה-HR מגוון רחב של אירועים לעובדי החברה, ילדי העובדים ואירועי משפחות אבל לא רק. החל מאירועי פתיחת קיץ, נשף פורים ייחודי ועד מסיבת חנוכה חגיגית במיוחד הם חלק מהאפשרויות אותן אנו מציעים לארגונים, עיריות ועסקים. בכל אחד מהאירועים במתחם תוכלו לשלב סוגים שונים של אוכל, מוסיקה, קונספט ייחודי ועוד.